Як закуповуються пластикові карти на Прозорро

Державні закупівлі в Україні проводяться винятково за тендерною процедурою. Саме тому, закупка пластикових карток проводиться за такою ж системою. Онлайн-аукціони вже давно використовують у всьому світі. Система Прозорро з 2016 року працює в Україні і вже 5 років доводить свою користь державі.

Банківські установи та інші компанії мають обов’язок купувати пластикові картки виключно через тендерну систему. Система Прозорро працює за допомогою акредитованих майданчиків, котрі забезпечують проведення відкритих торгів. На сайті megasale.com.ua можна знайти перелік активних платформ, котрі мають право на проведення торгів в Україні.

Електронна система Прозорро забезпечує всіх учасників однаковими умовами. За цими умовами переможцем становиться та компанія, котра запропонувала найнижчу ціну. Такий порядок встановлено через те, що у системи державних закупівель головною метою виступає економія бюджетних коштів.

Етапи закупки пластикових карт

Як і в інших процедурах, закупівля пластикових карток проходить у декілька етапів. Відкриті тендери працюють бездоганно та створені для виключення корупційної складової. Саме тому етапи цих торгів розроблені в такому порядку, щоб учасники не могли на них впливати.

Перш за все потрібно розмістити оголошення на вашому електронному майданчику. Подача пропозицій відбувається анонімно. Під час аукціону можна корегувати вартість ставки. Сам аукціон буде проходити в три етапи. Після закінчення торгів система обирає переможця і між ним та замовником укладається договір.

Я особливих випадках може бути додано ще один етап. На ньому учасник має право на оскарження результатів. В такому разі, незадоволений учасник має описати причини недовіри до результатів, аргументувати свою позицію та дочекатися рішення по цьому питанню. До моменту вирішення спору проведення тендеру блокується.

Для того, щоб ви могли швидко знаходити потрібні тендери, ми рекомендуємо вам звертатись до адміністратора вашого електронного майданчика. Сучасні технології та функціональні особливості багатьох платформ дозволяють оформити безкоштовну розсилку на всі новини ринку.

Під час оформлення розсилки варто обрати найзручніший спосіб отримання новин та повідомити про це компетентну особу. В разі зміни адреси або інших даних, ви можете все виправити в особистому кабінеті електронного майданчика.

dixon